Wyślij wiadomość
Dom

Weifang KM Electronics Co., Ltd. Informacje kontaktowe

Orzecznictwo
Chiny Weifang KM Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Weifang KM Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
Weifang KM Electronics Co., Ltd.
Adres : D3-H-0, D3-H-17, D3-H-18, nr 7999, East Health Street, Yongchun Community, Qingchi Street, High-Tech Zone, Weifang, Shandong, Chiny
Adres fabryczne : D3-H-0, D3-H-17, D3-H-18, nr 7999, East Health Street, Yongchun Community, Qingchi Street, High-Tech Zone, Weifang, Shandong, Chiny
Czas pracy : 8:00-18:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86--13606464486(Czas pracy)   86--13606464486(niedziałające czas)
Faks : 86--13606464486
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
(0 / 3000)

Osoba kontaktowa : Mr. Pang
Stanowisko : CEO
telefon służbowy : 13606464486
CO SŁYCHAĆ : 008613606464486
E-mail : sales@wfkmdz.com
Osoba kontaktowa : Eric
telefon służbowy : 15165607702
CO SŁYCHAĆ : 008615165607702
E-mail : eric@kmbeauty.net
Osoba kontaktowa : Cindy
telefon służbowy : 18754414717
CO SŁYCHAĆ : 008618754414717
WeChat : 18754414717
E-mail : cindy@cavitationipl.com
Osoba kontaktowa : Steven
telefon służbowy : 18663603467
CO SŁYCHAĆ : 008618663603467
WeChat : 18663603467
E-mail : km.steven@kmtech.net.cn
Osoba kontaktowa : Jessie
telefon służbowy : 15095095081
CO SŁYCHAĆ : 008615095095081
WeChat : 15095095081
E-mail : jessie@cavitationipl.com
Osoba kontaktowa : Susan
telefon służbowy : 18363624628
CO SŁYCHAĆ : 008618363624628
WeChat : 18363624628
E-mail : susan@cavitationipl.com
Osoba kontaktowa : Catherine
telefon służbowy : 18678019485
CO SŁYCHAĆ : 008618678019485
E-mail : catherine@cavitationipl.com
Osoba kontaktowa : Tony
telefon służbowy : 15165602950
CO SŁYCHAĆ : 008615165602950
E-mail : tony@kmbeauty.net
Osoba kontaktowa : Sandy
telefon służbowy : 008613792693152
CO SŁYCHAĆ : 008613792693152
E-mail : wfkmdz@kmtech.net.cn
Osoba kontaktowa : Jacky
telefon służbowy : 15064665250
CO SŁYCHAĆ : 008615064665250
E-mail : jacky@wfkmdz.com
Szczegóły kontaktu
Weifang KM Electronics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Pang

Tel: 13606464486

Faks: 86--13606464486

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)